Drukuj

Kadra

 Konrad Przeździecki
konrad przezdzieckiManager stajni oraz Prezes Stowarzyszenia Quźnia Dzieciom. Instruktor jazdy konnej. Prowadzi w stajni głównie treningi sportowe dla juniorów. Bardzo sympatyczna, oraz wiecznie uśmiechnięta osoba. Jeździectwo to jego pasja, którą próbuje zarazić jak największą ilość osób. Treningi prowadzi w sposób ciekawy, urozmaica je przeróżnymi ćwiczeniami, aby nie były monotonne. Konrad od dzieciństwa wykazywał olbrzymie zamiłowanie do koni, dlatego też już wieku 8 lat rodzice zaprowadzili go na pierwszy trening jeździecki, a niedługo po tym kupili mu jego pierwszego konia. Bardzo szybko się okazało, że nie dość, że lubi jazdę konną, to ma do tego talent. Regularnie brał udział w zawodach jeździeckich. Nawet po wyjeździe na studia nie rozstał się z jeździectwem. Podejmował pracę w kilku warszawskich stajniach, gdzie zdobywał doświadczenie instruktora, dzięki czemu dzisiaj doskonale wie jak nauczać innych, jak motywować przyszłych mistrzów jeździeckich albo po prostu pasjonatów jazdy konnej.

View the embedded image gallery online at:
http://www.quznia.pl/index.php/pl/o-nas/kadra#sigFreeId1664c1bd00

 

Anna Wądołowska  
ankia-w-foto
Specjalista ds. sprzedaży  
tel. 662-285-168

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Wierciszewska  
joanna jierciszewska-
Instruktor jazdy konnej oraz hipoterapii. Z wyksztalcenia filolog języka angielskiego. Po pracy w biurze zakłada bryczesy i uczy zwłaszcza tych najmłodszych adeptów jeździectwa. Asia jest duma naszej stajni, gdyż to właśnie u nas w ośrodku stawiała pierwsze kroki jeździeckie. Dzięki swojej pracowitości w okresie zaledwie dwóch lat, po namowie Konrada i Ani, zdała egzamin na instruktora. Osoba niezwykle ciepła, mila, pomocna i zawsze perfekcyjnie przygotowana.

View the embedded image gallery online at:
http://www.quznia.pl/index.php/pl/o-nas/kadra#sigFreeIdd879b1976f


 

Patrycja Rembeza   
 

patrcja Patrycja Rembeza – Instruktor jazdy konnej oraz hipoterapii. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z tytułem zootechnik. Podczas studiów zdobywała doświadczenie jeździeckie szkoląc się w akademickiej stajni oraz prowadziła tam zajęcia, głównie na lonży. Wymagająca ale cierpliwa oraz zawsze miła i pomocna.

 

 

 

 

 

Współpracujemy z:

Anna Wojciechowicz
anna wojciechowicz
Instruktor jazdy konnej i instruktor hipoterapii. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pomimo młodego wieku instruktor z dużym doświadczeniem. W swojej karierze pracowała w największej stajni rekreacyjnej w okolicach Warszawy. Ania przez cały czas doszkala się podczas różnorakich szkoleń oraz konferencji. Ponadto Ania jest wspaniałą osoba, której praca to pasja w każdym wymiarze tego słowa. Uwielbiana zarówno przez dzieci jak i dorosłych za kreatywność podczas prowadzenia jazd i nie tylko.

View the embedded image gallery online at:
http://www.quznia.pl/index.php/pl/o-nas/kadra#sigFreeId06be3fd848

spis-aktualnosci

Kontakt

  QUŹNIA DZIECIOM
  Kisielnica 93
  18-421 Piątnica Poduchowna
  Tel. 666 364 705

  Godziny otwarcia:
  Wtorek – Piątek 10-20
  Sobota 10-20
  Niedziela 10-20

Jak do nas dojechać?

quznia kontakt