Drukuj

Nasze konie

Nasze konie:


Pik – wielki przyjaciel Pixela i wszystkich ludzi, odwiedzających stajnię. Uległy i posłuszny pod każdym jeźdźcem na ujeżdżalni, jak i w terenie. Współpraca z nim to prawdziwa przyjemność zarówno na jazdach samodzielnych oraz na lonży. Zawsze domaga się smakołyków oraz pieszczot.


Pixel


Waćpanna  –  to klacz rasy angloarabskiej o wielkim sercu i nienagannym charakterze. Przyjazna, spokojna i cierpliwa dla niedoświadczonych jeźdźców. Jest w stanie wiele nauczyć swoich uczniów. Sprawia, że jazda na niej to prawdziwa radość. Może pochwalić się wspaniałym rodowodem, gdyż wywodzi się z francuskiej linii Valencienne (1943), z której pochodzą bardzo dzielne konie wyścigowe m. in. derbista i rekordzista toru Wicher II. Jej ojcem jest Arcus, wybitny koń sportowy oraz doskonały reproduktor. Waćpanna może także być dumna także ze swojego potomstwa, które regularnie odnoszą sukcesy hodowlane i sportowe.


 Jantar –  


Kucysia – .Dobrusiaco prawda gęs- nie koń, ale zdecydowanie musimy o niej wspomnieć. Jest to prezent urodzinowy pani Ani. Gęś jak się okazuje potrafi być świetnym przyjacielem człowieka. Uwielbia skubać hamaki, jeść chrupki i ganiać koty:) 

 

Fliperekspis-aktualnosci

Kontakt

  QUŹNIA DZIECIOM
  Kisielnica 93
  18-421 Piątnica Poduchowna
  Tel. 666 364 705

  Godziny otwarcia:
  Wtorek – Piątek 10-20
  Sobota 10-20
  Niedziela 10-20

Jak do nas dojechać?

quznia kontakt